HomeRegisterLog in

Share

Vas favorit

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
wlax
New Member
New Member

Vas favorit - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyTue Jul 26, 2011 10:54 am

cacinat0R wrote:
wlax wrote:
THQ# - Team High Quality wink1 <3
haaa ...bice bice 1happy

Naravno 1happy smile1 wink1
Back to top Go down
davor
New Member
New Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyTue Jul 26, 2011 11:37 am

KGT ce pobediti mogu se kladit , gledao sam ih decki najace igraju , poz <3 KGT
Back to top Go down
antrqxsvismomiLAN
Banned
Banned

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyTue Jul 26, 2011 3:46 pm

KNS easy; kada kadza i wejd zaigraju pro igra oni ebu i tita vo pi4kata. btw lan sum pro sum ..
Back to top Go down
bje
Senior Member
Senior Member
bje

Humor : Takmiče se Gali i Rimljani....Ko je pobedio? .......Čak Noris....

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyTue Jul 26, 2011 3:51 pm

ma wejdsik osvaja ligu moze da igra 1 v 5 :/
Back to top Go down
steam.rs
Member
Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyTue Jul 26, 2011 10:55 pm

KGT 7 - 16 steam.rs ... izvinite prognozeri plez plez plez
Back to top Go down
cacinat0R
Member
Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyTue Jul 26, 2011 10:57 pm

hahaaa...kad vam KGT igra sa 4 igraca i sa 120ms ? jedan je igrac imao cak i 400-500 ms ? ...kakva je tu realnost igranja..gledao sam mech preko hltv
Back to top Go down
bia.rade
VIP Member
VIP Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 6:19 am

nebitno, sami su odabrali da igraju sa 4, ja sam ih pitao ocete li da sacekamo igraca on je rekao ne vec igramo, svima je bio low ping sem tome sto nije igrao posto mu se updejt steam..
Back to top Go down
steam.rs
Member
Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 8:18 am

sad kao nesto ovo ono, ping bla bla xD
Back to top Go down
chosen
Member
Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 12:11 pm

steam.rs wrote:
sta pricas ti ? Ljudi igraju sa 4 igraca i ti sad se tu glupiras? Ja bi se pre izgubio sa foruma nego postovao ...
Back to top Go down
msk
Advanced Member
Advanced Member
msk

Humor : imam

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 12:24 pm

DoM1NaT1NgG wrote:
i KGT su poznati u makedonija 1happy 4na qwcg su bili

j4k4 k0nkur3nc1j4
Back to top Go down
stealth
Member
Member

Humor : Nemam

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 12:35 pm

msk wrote:
DoM1NaT1NgG wrote:

j4k4 k0nkur3nc1j4
rofl EXIT ce da osvoji dx
Back to top Go down
steam.rs
Member
Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 1:02 pm

chosen wrote:
steam.rs wrote:
sta pricas ti ? Ljudi igraju sa 4 igraca i ti sad se tu glupiras? Ja bi se pre izgubio sa foruma nego postovao ...

zbog takvih kao ti cu uvek da budem na forumu smile1
Back to top Go down
bia.rade
VIP Member
VIP Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 1:37 pm

steam.rs wrote:
chosen wrote:
steam.rs wrote:

zbog takvih kao ti cu uvek da budem na forumu smile1

sto se mene tice ostani i zovi neke drugove da se registruju na forum i nek posete nas pub server smile1

hahahahaahahh 1happy
Back to top Go down
kok1
Member
Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 1:41 pm

hahaha chosen indijanac miran smile1 kok1 <3 BiA 1happy
nek igraju i sa 3 igraca boli me uvo usli su na mec i igrali nema sta tu da se prica.Mi smo ispali sa brijesnice posto nismo mogli da igramo pa se ne bunimo tako da ono budi miran kad znas i sam da si tetreb.
Back to top Go down
oBLivIoN
New Member
New Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 3:59 pm

stealth wrote:
msk wrote:
DoM1NaT1NgG wrote:

j4k4 k0nkur3nc1j4
rofl EXIT ce da osvoji dx

ahhahaha kakav eksit

kns
Back to top Go down
Jollex
Advanced Member
Advanced Member
Jollex

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 4:08 pm

ne glupiraj se exit osvaja

/blg
Back to top Go down
antrqxsvismomiLAN
Banned
Banned

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 5:26 pm

egzit ne osvaja , kns osvaja ako ne popiju diskvalifikaciju zbog uporabe lan pro patcheva .. hehh3hh3h3h4
Back to top Go down
shamaar_
Member
Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 7:41 pm

antrqxsvismomiLAN wrote:
egzit ne osvaja , kns osvaja ako ne popiju diskvalifikaciju zbog uporabe lan pro patcheva .. hehh3hh3h3h4

Aj da si mi ti neki igrac pa da pricas ali ti nemash pravo na reci posto si botina no liferska ... onlineri smo mrtvi ne idemo na lan i jebemo jer ti to krivo ? A mogu se kladim da ti idesh u neku budjavu igraonu i ubijash Pr0^K1ll3RE -.- Bolje bi ti bilo da izadjesh malo u grad sa drustvom ako ga uopste imash a ne da se nolife-ujesh sa onim retardom insiderom po ceo dan da gledate hltv i da prozivate
Back to top Go down
catacomb ; Gazija
Advanced Member
Advanced Member
catacomb ; Gazija

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 7:55 pm

Znam samo EXIT i ove makedonce, ovi ostali ne poznati 1happy
Back to top Go down
PARTY MANIAC
Newbie
Newbie

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 7:59 pm

shole do pobede:D
Back to top Go down
Jollex
Advanced Member
Advanced Member
Jollex

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 8:06 pm

wesa wrote:
ne ne wesa do pobede
Back to top Go down
PARTY MANIAC
Newbie
Newbie

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 8:15 pm

Jollex wrote:
wesa wrote:
ne ne wesa do pobede

haha to mi acc pre 129 godina xD 1happy shole idol 1happy <3
Back to top Go down
antrqxsvismomiLAN
Banned
Banned

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 8:16 pm

shamaar_ wrote:
antrqxsvismomiLAN wrote:

Aj da si mi ti neki igrac pa da pricas ali ti nemash pravo na reci posto si botina no liferska ... onlineri smo mrtvi ne idemo na lan i jebemo jer ti to krivo ? A mogu se kladim da ti idesh u neku budjavu igraonu i ubijash Pr0^K1ll3RE -.- Bolje bi ti bilo da izadjesh malo u grad sa drustvom ako ga uopste imash a ne da se nolife-ujesh sa onim retardom insiderom po ceo dan da gledate hltv i da prozivate

Ins i ja smo uvek lan i volimo samo kadza <3 , a vi ostali niste atraktivni toliko kao on . Iskreno nisam razumeo sta si ti sada time pokusao da dokazes , ali dobro niko nije savrsen . Kao sto rekoh nekome je zivot majka nekome maceha , nekome Bog da srece i dusevnoga mira a nekom ne :'( . Da se ne lazemo vi momci koristite neke ne dozvoljene stvari poput nekih petcheva i tako to . Jadan kadza pored vas .. decko svaki cw guli zadnje mesto , smilujte se malo na decka da i on nekada uzme neki frag ... ugasite pomagala koja nisu legalna . Pozdrav iz LAN-a <3
Back to top Go down
shamaar_
Member
Member

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 8:35 pm

antrqxsvismomiLAN wrote:
shamaar_ wrote:
antrqxsvismomiLAN wrote:

Ins i ja smo uvek lan i volimo samo kadza <3 , a vi ostali niste atraktivni toliko kao on . Iskreno nisam razumeo sta si ti sada time pokusao da dokazes , ali dobro niko nije savrsen . Kao sto rekoh nekome je zivot majka nekome maceha , nekome Bog da srece i dusevnoga mira a nekom ne :'( . Da se ne lazemo vi momci koristite neke ne dozvoljene stvari poput nekih petcheva i tako to . Jadan kadza pored vas .. decko svaki cw guli zadnje mesto , smilujte se malo na decka da i on nekada uzme neki frag ... ugasite pomagala koja nisu legalna . Pozdrav iz LAN-a <3

fora sto ti i insider ste retardi mogu ti napomenem 1000 primera , prvo za tebe : Po forumima , youtube bilo gde prozivash svakog igraca sto zna da ubija za nekima si u pravu ali za nekima nisi , a insider je retard teshki lik je umusljen trazi mi lik rcon da igra cw onako ko da je njegov i pre neki dan ja sam prso zbog nebitan privatni razlog i stavio status kao da me ne smaraju i on je namerno poceo da smara sto pokazuje kakav je lik .... nego kazem vam nije lepo to sto radite -.-
Back to top Go down
bje
Senior Member
Senior Member
bje

Humor : Takmiče se Gali i Rimljani....Ko je pobedio? .......Čak Noris....

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 EmptyWed Jul 27, 2011 8:50 pm

Shamar skini mi se sa pentagrama, nediraj moja dva najjbolja druga. I nauci gde ide zarez a gde veliko slovo.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Vas favorit   Vas favorit - Page 2 Empty

Back to top Go down

Vas favorit
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Whats your favorite Chess Engine ?