HomeRegisterLog in

Share

pitanje i ocekujem puni odgovor ;)

Go down 
AuthorMessage
nixwow
Member
Member

pitanje i ocekujem puni odgovor ;) Empty
PostSubject: pitanje i ocekujem puni odgovor ;)   pitanje i ocekujem puni odgovor ;) EmptyFri Jul 22, 2011 8:09 am

Znaci zanima me 1 stvar:
Zasto je Silent run i scroll dozvoljen
molio bi da ne kazete NASA STVAR i to je to
posto teamovi kojima tosmeta imaju pravo znati zasto dozvoljavte takve gluposti koje se samo na balkanu koriste -.-
znaci u inozemstvu (njemacka i to)
kad su lige uopce se nemora pisat da nema scrolla to je normalna stvar jer to noobovi korriste
ali ajde mi smo na balkanu ali svaka liga brani to zasto vi dozvoljavate?

ako i sami znate da to nervira igraace kad ga gadas i on ti zaskrola i ubi te pa to je neso najgore sta ti se moze desit u csu -.-

a ako se vama neda biti pravi sudac i gledat igru kako treba e onda jebiga kume sta organizirate ligu -.-

Molio Bih KONKRETAN ODGOVOR ZA PITANJE

S postovanjem GST-team.net
Back to top Go down
bia.rade
VIP Member
VIP Member

PostSubject: Re: pitanje i ocekujem puni odgovor ;)   pitanje i ocekujem puni odgovor ;) EmptyFri Jul 22, 2011 8:43 am

Gdje ste vidjeli da je silent run zabranjen? Znas li koliko puta na cw se desi da se igaci prozivaju izmedju sebe za skrol, a nisu upravu, zbog toga smo dozvolili i skrol i silent run. Eto ti odgovora i to se nece promijeniti, jer ja necu sigurno da disf. ekipe radi skrola.
Back to top Go down
nixwow
Member
Member

PostSubject: Re: pitanje i ocekujem puni odgovor ;)   pitanje i ocekujem puni odgovor ;) EmptyFri Jul 22, 2011 9:25 am

da ok uredu 1happy
nisam ni rekao diskf. nego malo pripazit i opomenut
jer je glupo da meni neko dode i dobi match zato sta scrolla i ima interp 0.1 i ktome scrolla i puca i djeli hs a njega niko nemoze pogodit :SSS
zato sam samo rekao da ok je to ali da malo pripazite na kolicinu tog jebenog scrolla :SSS
i to je to wink1)

zahvaljujem se na odgovoru 1happy
Back to top Go down
Self
VIP Member
VIP Member
Self

PostSubject: Re: pitanje i ocekujem puni odgovor ;)   pitanje i ocekujem puni odgovor ;) EmptyFri Jul 22, 2011 1:52 pm

nixwow wrote:
da ok uredu 1happy
nisam ni rekao diskf. nego malo pripazit i opomenut
jer je glupo da meni neko dode i dobi match zato sta scrolla i ima interp 0.1 i ktome scrolla i puca i djeli hs a njega niko nemoze pogodit :SSS
zato sam samo rekao da ok je to ali da malo pripazite na kolicinu tog jebenog scrolla :SSS
i to je to wink1)

zahvaljujem se na odgovoru 1happy

+1 manite se skrolla to samo moze dovesti do masovnog psovanja u mecevima.
Back to top Go down
bia.rade
VIP Member
VIP Member

PostSubject: Re: pitanje i ocekujem puni odgovor ;)   pitanje i ocekujem puni odgovor ;) EmptyFri Jul 22, 2011 2:18 pm

silent run = dozvoljen
scroll = dozvoljen

LOCK
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: pitanje i ocekujem puni odgovor ;)   pitanje i ocekujem puni odgovor ;) Empty

Back to top Go down

pitanje i ocekujem puni odgovor ;)
Back to top 
Page 1 of 1