Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Odlaganje Matcheva

Go down 
+10
zVEkETe
bia.rade
shm =D
RuNNeR
trance93
xenom000
nixwow
cacinat0R
GTR
Interactive
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Interactive
Administrator
Administrator
Interactive


Gender : Male
Location : gamespot,ign,game trailers.
Age : 30
Humor : xD
Posts : 4391

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 1:17 pm

Ako ne mozete igrati match u datom vremenu:

1.Napisite ovde da ne mozete,o kojem se matchu radi i u koje vreme biste mogli.
2.Javite se na kontakt msn lige - biacsgaming@livel.com

Code:
http://www.bia-cs.org/f105-satnice

Nama je najmanji problem da odlozimo match,naravno u dogovoru sa protivnickom ekipom odlucice se termin/datum
Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
GTR
New Member
New Member



Posts : 7

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: KGT , brightness   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 5:23 pm

ako moze na neki od ova 2 tima da im se premesti satnica ...zato sto ja igram za KGT a brat mi za brightness a imamo samo jedan pc ... 1happy
Back to top Go down
cacinat0R
Member
Member



Posts : 20

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 5:32 pm

Brightness # Team vs IZVINITEZURIM ...zato sto igra KILLA iz Brightness Team-a ..i igrac GTR iz Kumanovo Gaming Team su rodjena braca i imaju jedan pc,a igramo u 18-10 ...molimo da se odlozi bilo koi mech...ili mec gde igra KGT ili mech gde igra Brightness Team ..poz i hvala unapred
Back to top Go down
Interactive
Administrator
Administrator
Interactive


Gender : Male
Location : gamespot,ign,game trailers.
Age : 30
Humor : xD
Posts : 4391

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 6:32 pm

Nije mi jasno zasto ranije niste rekli to,da stavim razlicite termine...ovako se bas pogodilo isto -.- 1happy

Dodao sam protivnicke ekipe i KGT-a i Brightnessa na msn..cim se jave videcemo da se odlozi...
Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
cacinat0R
Member
Member



Posts : 20

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 6:59 pm

vidi brate bilo kako da smenish termine bar na jedan mech ...da moze da se odigraju oba mecha...ako u slucaju dodje do situaciju da se igra Brightness # vs KGT jedan tim ce igrati sa manje igraca ili bice disf.. smile1
Back to top Go down
nixwow
Member
Member



Posts : 10

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 7:18 pm

poz ja sam iz protivnicke ekipe kgt-a gst-team 1happy

1. nemam msn just mail fb i steam wink1
2. mi nemozemo u nekome drugom terminu :DD

pozzz
Back to top Go down
xenom000
Advanced Member
Advanced Member
xenom000


Gender : Male
Location : Bugojno
Age : 27
Humor : Nemam ga
Posts : 768

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 7:22 pm

IZVINIZURIM onda samo cimati smile1
Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
trance93
Member
Member



Posts : 14

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 8:22 pm

ja sam svojima (IZ) rekao sutra u 18:00
Back to top Go down
cacinat0R
Member
Member



Posts : 20

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 9:36 pm

a jel mozhe bar da ubacimo nekog drugog igraca ? stom nemoze da se odloziti mech ?
Back to top Go down
Interactive
Administrator
Administrator
Interactive


Gender : Male
Location : gamespot,ign,game trailers.
Age : 30
Humor : xD
Posts : 4391

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 10:09 pm

cacinat0R wrote:
a jel mozhe bar da ubacimo nekog drugog igraca ? stom nemoze da se odloziti mech ?
Moze naravno,i ja sam to hteo da vam predlozim 1happy

bilo bi najbolje to...
Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
cacinat0R
Member
Member



Posts : 20

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySat Jul 23, 2011 10:40 pm

sredili smo smile1
Back to top Go down
RuNNeR
New Member
New Member



Posts : 7

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySun Jul 24, 2011 5:38 pm

GwS vs newGeneration 18:10 CW#4
MEC DA SE IGRA VECER posle 20:00 ako moze ..bili smo na lan smor
Back to top Go down
shm =D
Advanced Member
Advanced Member
shm =D


Gender : Male
Location : Jagodina
Age : 30
Humor : haha
Posts : 2152

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySun Jul 24, 2011 5:43 pm

sine, ne mozes da odlozis mec posle njegovog termina, da si prijavio na vreme moglo ovako ja sam licno sudio cekali smo vas do 20 do 7 nije vas bilo...

al neka resi organizator da li hoce da ti odlozi mec
Back to top Go down
bia.rade
VIP Member
VIP Member



Gender : Male
Age : 29
Posts : 282

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySun Jul 24, 2011 5:45 pm

neodgovorno je od vas sto niste dosli na mec pa sad trazite da se pomeri, to ne moze da se uradi, zao nam je.
Back to top Go down
RuNNeR
New Member
New Member



Posts : 7

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptySun Jul 24, 2011 6:06 pm

pa sta da radim jbg....ja sam svaki dan cekao da dodje nedelja da igram ...ali bili smo za bulgaria na lan turnir smor zao nam je ...
Back to top Go down
Interactive
Administrator
Administrator
Interactive


Gender : Male
Location : gamespot,ign,game trailers.
Age : 30
Humor : xD
Posts : 4391

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyMon Jul 25, 2011 4:51 pm

DigitalCockers.SS vs Kingdom 19:00 CW#2

Umesto prvobitnih 20h.

Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
zVEkETe
Banned
Banned



Posts : 4

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyMon Jul 25, 2011 7:04 pm

PGT vs |{North-Arm}|-TEAM 21:00 CW#4 Ako je moguce ovaj mec da se odlozi.... oko 16,17,18...tacnije odgovaralo bi sto ranije ako se slaze protivnicka ekipa,mnogi igraci nam rade druge smene...pa bi nam odgovaralo sto ranije to bolje...Hvala unapred NA team
Back to top Go down
GTR
New Member
New Member



Posts : 7

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyTue Jul 26, 2011 11:58 am

ako moze mec KGT vs steam.rs da se igra u 18h ili pa da ubacimo zamenu u timu...veceras nisam u mogucnosti da igram ...u 20h imam utakmicu u kosarci ... hlava unapred
Back to top Go down
Interactive
Administrator
Administrator
Interactive


Gender : Male
Location : gamespot,ign,game trailers.
Age : 30
Humor : xD
Posts : 4391

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyTue Jul 26, 2011 12:06 pm

GTR wrote:
ako moze mec KGT vs steam.rs da se igra u 18h ili pa da ubacimo zamenu u timu...veceras nisam u mogucnosti da igram ...u 20h imam utakmicu u kosarci ... hlava unapred
Nama nije problem...moze i jedno i drugo resenje..

Jedino sto ovde izgleda niko ne koristi msn,nzm zasto onda ostavljaju kontakt u vidu msn-a -.-
Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
heckler
New Member
New Member



Posts : 7

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyTue Jul 26, 2011 12:32 pm

zVEkETe wrote:
PGT vs |{North-Arm}|-TEAM 21:00 CW#4 Ako je moguce ovaj mec da se odlozi.... oko 16,17,18...tacnije odgovaralo bi sto ranije ako se slaze protivnicka ekipa,mnogi igraci nam rade druge smene...pa bi nam odgovaralo sto ranije to bolje...Hvala unapred NA team


ja sam tek sad video javio sam mojima da igramo u 21h i za tad smo rezervisali igraonicu, aj sad cu da vidim da zovem igraonicu ako nije zauzet raniji termin, javljam vam za 20 min dal mozemo da pomerimo termin, jbg nije do nas rado bi vam izasli u susret al moram prvo da vidim sa igraonicom . . .
Back to top Go down
Interactive
Administrator
Administrator
Interactive


Gender : Male
Location : gamespot,ign,game trailers.
Age : 30
Humor : xD
Posts : 4391

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyTue Jul 26, 2011 12:48 pm

Ja sam tu sto se tice servera i HLTV-a,bilo koji termin odgovara od ovih sto su naveli smile1

Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
heckler
New Member
New Member



Posts : 7

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyTue Jul 26, 2011 12:58 pm

heckler wrote:
zVEkETe wrote:
PGT vs |{North-Arm}|-TEAM 21:00 CW#4 Ako je moguce ovaj mec da se odlozi.... oko 16,17,18...tacnije odgovaralo bi sto ranije ako se slaze protivnicka ekipa,mnogi igraci nam rade druge smene...pa bi nam odgovaralo sto ranije to bolje...Hvala unapred NA team


ja sam tek sad video javio sam mojima da igramo u 21h i za tad smo rezervisali igraonicu, aj sad cu da vidim da zovem igraonicu ako nije zauzet raniji termin, javljam vam za 20 min dal mozemo da pomerimo termin, jbg nije do nas rado bi vam izasli u susret al moram prvo da vidim sa igraonicom . . .


Sredio sam sve, rado cemo vam izadji u susret i pomeriti mec, pomerio sam rezervacije za kompove u 18h, tako da se vidimo u 18h na serveru wink1, pGt . . .
Back to top Go down
Interactive
Administrator
Administrator
Interactive


Gender : Male
Location : gamespot,ign,game trailers.
Age : 30
Humor : xD
Posts : 4391

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyTue Jul 26, 2011 1:05 pm

PGT vs |{North-Arm}|-TEAM 18:00 CW#4

Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
bia.rade
VIP Member
VIP Member



Gender : Male
Age : 29
Posts : 282

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyTue Jul 26, 2011 1:34 pm

heckler, svaka cast na ovome.. Mnoge ekipe bi iskulirale ovo odlaganje i prosli na dw..
Back to top Go down
heckler
New Member
New Member



Posts : 7

Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva EmptyTue Jul 26, 2011 1:45 pm

hvala rade, nije nama u interesu da prodjemo na DW, nego igramo pa ko je bolji nek pobedi i zasluzeno prodje dalje wink1
Back to top Go down
Sponsored content





Odlaganje Matcheva Empty
PostSubject: Re: Odlaganje Matcheva   Odlaganje Matcheva Empty

Back to top Go down
 
Odlaganje Matcheva
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rezultati Matcheva
» Odlaganje Matcheva
» Odlaganje Matcheva
» Rezultati Matcheva/Odlaganja...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: BIA 5vs5 Online League #2 Reminder :: Satnice i Rezultati-
Jump to:  


Powered by

Free forum
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com