Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 Zashto je tako low liga !

Go down 
+3
Interactive
bia.rade
cacinat0R
7 posters
AuthorMessage
cacinat0R
Member
Member



Posts : 20

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptySun Jul 24, 2011 6:07 pm

Zashto za vreme dok se igrao mech Brightness # Team vs IZVINIZURIM u specu je bio neki lik sa nickom "phitter" a sudija ga nikud nema ?! imam i SS Zashto je tako low liga ! De_dus10 A ovi iz IZVINIZURIM ponasali su se kao neki debili,vredjali psovali i slicno? sudija takodje nikud nema?
btw: Ljudi su sve znali gde idemo i sta radimo ?!
Back to top Go down
bia.rade
VIP Member
VIP Member



Gender : Male
Age : 29
Posts : 282

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptySun Jul 24, 2011 6:12 pm

hahahaha vidi decka sto se nasao praviti pametan

Svaka nasa liga je odradjena do kraja i niko nije imao primedba, sem oni koji gube i ljute se cim izgube. Phitter je inace bio sudija sine smile1
Back to top Go down
cacinat0R
Member
Member



Posts : 20

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptySun Jul 24, 2011 6:22 pm

sudija ?! nikud nisam video da je pishalo koi ce biti admini na ligu? i na njega sam mu napisao na admin say nije hteo odgovoriti ?!
Back to top Go down
bia.rade
VIP Member
VIP Member



Gender : Male
Age : 29
Posts : 282

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptySun Jul 24, 2011 6:24 pm

mozda jer je bio afk? Niko nije lud da gleda mec pola sata vec lepo ode na fb pa se vrati s vremena na vreme da pogleda rezultat.
Back to top Go down
bia.rade
VIP Member
VIP Member



Gender : Male
Age : 29
Posts : 282

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptySun Jul 24, 2011 6:24 pm

A to ko ce da budu admini na ligi to uopste tebe ne treba da interesuje.
Back to top Go down
Interactive
Administrator
Administrator
Interactive


Gender : Male
Location : gamespot,ign,game trailers.
Age : 30
Humor : xD
Posts : 4391

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptySun Jul 24, 2011 6:26 pm

Znaci ulazim na serveru,i vi mi pisete da im on prica..pa majku mu nismo toliko RETARDIRANI da dozvolimo da se to desava...phitter je proveren lik,koji je preko 3 god na ovom communityju i siguran sam da to nikad nebi uradio cak i da ga neko natera smile1

tako da nzm u cemu je problem?
Back to top Go down
http://www.bia-cs.org
trance93
Member
Member



Posts : 14

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptySun Jul 24, 2011 6:45 pm

cacinat0R wrote:
Zashto za vreme dok se igrao mech Brightness # Team vs IZVINIZURIM u specu je bio neki lik sa nickom "phitter" a sudija ga nikud nema ?! imam i SS Zashto je tako low liga ! De_dus10 A ovi iz IZVINIZURIM ponasali su se kao neki debili,vredjali psovali i slicno? sudija takodje nikud nema?
btw: Ljudi su sve znali gde idemo i sta radimo ?!

nije liga low, vi ste low brate :/
Back to top Go down
phitter
Advanced Member
Advanced Member
phitter


Gender : Male
Location : Evropa
Humor : hehe?
Posts : 1422

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptySun Jul 24, 2011 7:04 pm

trance93 wrote:
cacinat0R wrote:
Zashto za vreme dok se igrao mech Brightness # Team vs IZVINIZURIM u specu je bio neki lik sa nickom "phitter" a sudija ga nikud nema ?! imam i SS Zashto je tako low liga ! De_dus10 A ovi iz IZVINIZURIM ponasali su se kao neki debili,vredjali psovali i slicno? sudija takodje nikud nema?
btw: Ljudi su sve znali gde idemo i sta radimo ?!

nije liga low, vi ste low brate :/


O.B.J.A.S.N.I.O

nisam debil da kao sudija pricam protivnickoj ekipi gde se nalazite jebote kurac. xD
Back to top Go down
http://www.bia-cs.org/
e.mouse
New Member
New Member



Posts : 2

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptyMon Jul 25, 2011 2:12 pm

Ajde ne debiliziraj se =)

Znaci ne da neznate pucat, nego neznate hodat po mapi.

Plus 14243645856x pause jer vasi igraci ulaze, izlaze sta ja znam vec -_-
Back to top Go down
shm =D
Advanced Member
Advanced Member
shm =D


Gender : Male
Location : Jagodina
Age : 30
Humor : haha
Posts : 2152

Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! EmptyMon Jul 25, 2011 2:24 pm

predjite na tetris pls
Back to top Go down
Sponsored content





Zashto je tako low liga ! Empty
PostSubject: Re: Zashto je tako low liga !   Zashto je tako low liga ! Empty

Back to top Go down
 
Zashto je tako low liga !
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kad liga pocinje?
» Zavrsena LIGA !!!
» Ako je vec odlozena liga
» kada liga pocinje ?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: BIA 5vs5 Online League #2 Reminder :: Pitanja i Diskusije vezane za ligu-
Jump to:  


Powered by

Free forum
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com